Objevte naše "!!!KVĚTNOVÉ CENOVÉ HITY!!!" právě !!!TEĎ!!! Desítky výhodných slev čekají jen na Vás
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
11.10.2020
RUČNĚ VYŘEZÁVANÉ SVÍČKY
OBJEVTE NEOBJEVENÉ!!!! Vylepšily jsme pro Vás naše jedinečné svíčky. A přidali jsme i několik dalších nových svíček které Vám a Vašim blízkým přine... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nechte se informovat o jedinečných novinkách a akcích které pro Vás chystáme.
ZŮSTAŇTE S NÁMI


 

VŠICHNI NAŠI PŘÁTELÉ, PŘÍZNIVCI A ZÁKAZNÍCI

CHtěli bychom Vás všechny přivítat v našem obchodě a poděkovat Vám za přízeň kterou nám svojí návštěvou a svými nákupy u nás věnujeme. 

Stále a často se setkáváme u Vás s otázkou jak vlastně naše svíčky a mýdla vznikají. Chtěli bychom Vás nyní nechat nahlédnout trošku pod pokličku naší jedinečné a jemné ruční práce kterou každý den vytváříme pro Vás vytváříme naše nádherné výrobky.

KDE SE VZALO VYKRAJOVÁNÍ: Umění vykrajování do ovoce a zeleniny je mnohem starší než mýdlové vykrajování. Krása vykrajování sahá až do 7. století, kdy v Číně vládla dynastie Tang a dynastie Sung.V té době zdobilo vykrajování z ovoce a zeleniny nejen císařské stoly ale také stoly střední vrstvy. Vykrajování vyjadřovalo díky rolníků přírodě za úrodu kterou sklidily. Dobře si totiž uvědomovali že jejich úroda a samotné přežití záviselo na přírodě. Jak ale plynul čas stávalo se vykrajování čím dál běžnějším i pro běžné obyvatele Thajska. Po staletí bylo vykrajování pouze záležitostí Thajska, Číny a přilehlých zemí, ale díky revoluci v roce 1932 se vykrajování dostalo také do širšího světa a tak se nakonec dostalo i na náš stůl. Umění vykrajování do glycerinových mýdel je však mnohem mladší technika a po světě není moc známá. Dlouhé roky zůstávalo toto jedinečné umění skryto světu. Až před několika málo lety se začalo vykrajování do mýdel rozvíjet až se nakonec dostalo sem k nám do ČR.

CO VÁM NABÍZÍME: V současné době zde pro vás máme jedinečnou nabídku vykrajovaných glycerinových mýdel kterou nenajdete nikde jinde v Evropě. Naše mýdla vyrábíme ručně pomocí malinkatých dlátek a nožíku díky kterým dostávají naše mýdla nádherný a jedinečný tvar. Naše mýdla prodáváme v dekorativních dřevěných a papírových krabičkách které pozvedávají krásu mýdla uzavřeného uvnitř. Krabičky jsou vyráběné přesně na míru našim mýdlů a krásně spolu ladí dohromady. Díky dekorativním krabičkám se z překrásného vykrájeného mýdla stává jedinečný, originální a luxusní dárek vhodný pro vaše příbuzné a přátele. Mýdla jsou také vhodná jako originální reklamní dárek pro vaši firmu či obchodní partnery.

CO DALŠÍHO NABÍZÍME: V sekci Vykrajováné ovoce a zelenina naleznete další naše výrobky ale prozměnu z ovoce a zeleniny. Jsme schopni na vaše oslavu, narozeniny nebo jako nevšední dárek zhotovit výrobek z ovoce a zeleniny podle vašeho přání. Velice rádi pro vás také připravíme předváděcí akci vykrajování z ovoce a zeleniny a nebo z mýdel. Na takovéto akci si mouhou lidé také vyzkoušet jaké to je vykrajovat a uvidí mnohé naše výrobky jak se připravují přímo před jejich očima. Dále také pořádáme kurzy vykrajování do mýdel a do budoucna zde přibydou i kurzy na ovoce a zeleninu.

 

CO PRO VÁS CHYSTÁME: V blízké budoucnosti pro vás chystáme rozšíření naší stávající nabísky mýdel o všechny možné různé vzory, vůně a barvené kombinace. Dále pro vás chystáme speciální vánoční edici mýdel která by krásně pozvednou ducha vánoc u vás doma nebo v kanceláři. Připravujeme speciální akce na mýdla spolu se specialitami na valentýna, svátek matek a další podobné významné události při kterých můžete obdarovat své blízké. Do budoucna bychom teké naši nabídku mýdel rozšířily o mnogé různé tvarové i velikostní varianty mýdel abyjste si mohli lépe vybrat z naší nabídky. Doufáme proto že nás budete opakovaně navštěvovat a že se vám naše výrobky budou i v budoucnu nadále líbit.

 

Závěrem bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň a podporu.

 

Přejeme vám hezký den.

Roya Soap

Přidejte se k nám a dostávejte ty nejčerstvější novinky jako první.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz