Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
22.01.2022
Velkoobchodní prodej ručně vyřezávaných svíček
Nově jsme spustily velkobchodní nabídku pro všechny kdo by chtěli naše výrobky nabídnout svým zákazníkům.  Prozkoumejte naši stránku VELKOOBCHOD a ... číst celé
11.10.2020
RUČNĚ VYŘEZÁVANÉ SVÍČKY
OBJEVTE NEOBJEVENÉ!!!! Vylepšily jsme pro Vás naše jedinečné svíčky. A přidali jsme i několik dalších nových svíček které Vám a Vašim blízkým přine... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nechte se informovat o jedinečných novinkách a akcích které pro Vás chystáme.
ZŮSTAŇTE S NÁMI


 

VŠICHNI NAŠI PŘÁTELÉ, PŘÍZNIVCI A ZÁKAZNÍCI

CHtěli bychom Vás všechny přivítat v našem obchodě a poděkovat Vám za přízeň kterou nám svojí návštěvou a svými nákupy u nás věnujeme. 

Stále a často se setkáváme u Vás s otázkou jak vlastně naše svíčky a mýdla vznikají. Chtěli bychom Vás nyní nechat nahlédnout trošku pod pokličku naší jedinečné a jemné ruční práce kterou každý den vytváříme pro Vás vytváříme naše nádherné výrobky.

KDE SE VZALO VYKRAJOVÁNÍ: Umění vykrajování do ovoce a zeleniny je mnohem starší než mýdlové vykrajování. Krása vykrajování sahá až do 7. století, kdy v Číně vládla dynastie Tang a dynastie Sung.V té době zdobilo vykrajování z ovoce a zeleniny nejen císařské stoly ale také stoly střední vrstvy. Vykrajování vyjadřovalo díky rolníků přírodě za úrodu kterou sklidily. Dobře si totiž uvědomovali že jejich úroda a samotné přežití záviselo na přírodě. Jak ale plynul čas stávalo se vykrajování čím dál běžnějším i pro běžné obyvatele Thajska. Po staletí bylo vykrajování pouze záležitostí Thajska, Číny a přilehlých zemí, ale díky revoluci v roce 1932 se vykrajování dostalo také do širšího světa a tak se nakonec dostalo i na náš stůl. Umění vykrajování do glycerinových mýdel je však mnohem mladší technika a po světě není moc známá. Dlouhé roky zůstávalo toto jedinečné umění skryto světu. Až před několika málo lety se začalo vykrajování do mýdel rozvíjet až se nakonec dostalo sem k nám do ČR.

CO VÁM NABÍZÍME: V současné době zde pro vás máme jedinečnou nabídku vykrajovaných glycerinových mýdel kterou nenajdete nikde jinde v Evropě. Naše mýdla vyrábíme ručně pomocí malinkatých dlátek a nožíku díky kterým dostávají naše mýdla nádherný a jedinečný tvar. Naše mýdla prodáváme v dekorativních dřevěných a papírových krabičkách které pozvedávají krásu mýdla uzavřeného uvnitř. Krabičky jsou vyráběné přesně na míru našim mýdlů a krásně spolu ladí dohromady. Díky dekorativním krabičkám se z překrásného vykrájeného mýdla stává jedinečný, originální a luxusní dárek vhodný pro vaše příbuzné a přátele. Mýdla jsou také vhodná jako originální reklamní dárek pro vaši firmu či obchodní partnery.

CO DALŠÍHO NABÍZÍME: V sekci Vykrajováné ovoce a zelenina naleznete další naše výrobky ale prozměnu z ovoce a zeleniny. Jsme schopni na vaše oslavu, narozeniny nebo jako nevšední dárek zhotovit výrobek z ovoce a zeleniny podle vašeho přání. Velice rádi pro vás také připravíme předváděcí akci vykrajování z ovoce a zeleniny a nebo z mýdel. Na takovéto akci si mouhou lidé také vyzkoušet jaké to je vykrajovat a uvidí mnohé naše výrobky jak se připravují přímo před jejich očima. Dále také pořádáme kurzy vykrajování do mýdel a do budoucna zde přibydou i kurzy na ovoce a zeleninu.

 

CO PRO VÁS CHYSTÁME: V blízké budoucnosti pro vás chystáme rozšíření naší stávající nabísky mýdel o všechny možné různé vzory, vůně a barvené kombinace. Dále pro vás chystáme speciální vánoční edici mýdel která by krásně pozvednou ducha vánoc u vás doma nebo v kanceláři. Připravujeme speciální akce na mýdla spolu se specialitami na valentýna, svátek matek a další podobné významné události při kterých můžete obdarovat své blízké. Do budoucna bychom teké naši nabídku mýdel rozšířily o mnogé různé tvarové i velikostní varianty mýdel abyjste si mohli lépe vybrat z naší nabídky. Doufáme proto že nás budete opakovaně navštěvovat a že se vám naše výrobky budou i v budoucnu nadále líbit.

 

Závěrem bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň a podporu.

 

Přejeme vám hezký den.

Roya Soap

Přidejte se k nám a dostávejte ty nejčerstvější novinky jako první.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz